Xenónová výbojka Philips WhiteVision 85415WHV2C1 D1S 35W

Kód: 430
Neohodnotené
Značka: PHILIPS
€68,25 €56,88 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

Farba svetla: 5000K, Pätica: PK32d-2, Príkon: 35W, Balenie: 1 ks

Dokonalý biely efekt vhodne doplní ostatné LED svetlá na vašom voze

Predné svetlá Philips Xenon WhiteVision gen2 sú dokonalou voľbou pre tých, ktorí si želajú jasný a biely vzhľad svojich predných svetiel – podobný, ako majú svetlá založená na LED. Vďaka rovnakej teplote farieb, akú majú svetla LED, je Xenon WhiteVision gen2 dokonalým vylepšením Vašich xenónových predných svetiel.

Ostrý, čisto biely kužeľ svetla prereže temnotu

S teplotou farieb až 5000 K osvetľujú žiarovky Philips Xenon WhiteVision ceste pred vami jasným a čistým bielym svetlom prorážejícím temnotu. Namiesto úsilia na rozlišovanie cesty pred vami si môžete užívať bezpečnejšie a viac vzrušujúce jazdu. Vďaka automobilovému osvetlenie Philips už pre Vás nočné jazdy nebudú znamenať obmedzenie.

Väčší kontrast pre zlepšenú viditeľnosť a bezpečnejšiu jazdu

Pri jazde v tme je životne dôležité byť schopný rýchlo detekovať a identifikovať dopravné značenie a značky. So svetlami Xenon WhiteVision získate intenzívne a rovnomerné biele svetlo. V kombinácii s vysokou teplotou farieb poskytujú táto predné svetlá vyšší kontrast a lepší odraz od predmetov a značiek. A budete prežívať pohodlnejšie a bezpečnejšie jazdu. Skutočnosťou je, že veľa dopravných nehôd spôsobujú unavení nesústredení vodiči. Toto biele svetlo Vám pomôže udržať koncentráciu a zostávať na pozore aj pri nočnej jazde.

Výkonnejšie svetelný lúč pre lepšie videnie

Toto výkonné biele predné svetlo vám poskytne intenzívnejšie osvetlenie. Philips WhiteVision gen2 sa vyznačuje vysoko výkonným svetlom, ktoré vytvára až o 120% lepšie videnie v porovnaní s legálnym minimálnym štandardom. Vylepšené svetlo zlepšuje vaše videnie, aby ste mohli lepšie riadiť svoje vozidlo.

Intenzívne biele svetlo, stopercentne legálne na ceste

Hoci vám jasnejšie svetla umožňujú lepšie vidieť, oslňujú ak protiidúcich vodičov, zhoršujú tým vaše bezpečie na ceste. Žiarovky Xenon WhiteVision gen2 s certifikáciou ECE poskytujú intenzívne biele svetlo legálne použiteľné na ceste – farba predného svetla je harmonizovaná pre LED svetla. Výsledné svetlo ponúka vynikajúcu viditeľnosť pre bezpečnejšiu jazdu, bez toho aby obťažovalo ostatných vodičov.

Philips je obľúbenou voľbou všetkých veľkých automobilových výrobcov

Spoločnosť Philips je renomovaná pre svoje technologicky vyspelé a inovatívne automobilové osvetlenia, ktoré sa u moderných vozidiel stalo štandardom. Každý druhý automobil v Európe a každý tretí na svete je vybavený svetlami Philips, ktoré sú obľúbenou voľbou všetkých významných výrobcov automobilov.

Automobilové žiarovky Philips sú vysoko odolné

Sklo UV-Quartz je pevnejší ako tvrdené sklo a je vysoko odolné voči teplotným extrémom a vibráciám, čím eliminuje riziko predčasného zlyhania. Automobilové lampy zo skla Philips UV-Quartz schopné odolávať ťažkým teplotným šokom umožňujú dosiahnuť vyššieho tlaku vnútri žiarovky, ktorý potom môže vytvárať silnejšie svetlo pre lepšiu viditeľnosť pri jazde. Okrem špeciálnej technológie ochrannej anti-UV vrstvy na ochranu čelných svetiel pred škodlivým ultrafialovým žiarením sa môžete spoľahnúť tiež na to, že táto svetla sú stavaná tak, aby vydržala.