Turtle Wax PRO GRAPHENE FLEX WAX 680ml

Kód: 346
Neohodnotené
Značka: Turtle Wax
€21 €17,50 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

FLEX WAX vytvára nepriepustnú ochrannú vrstvu. Chráni pred škrabancami, vírmi, škvrnami a oxidáciou na akomkoľvek neporéznom, vonkajšom povrchu. Skutočný grafén prešiel procesom, pri ktorom sa vytvára stabilná tekutá disperzia atómov grafénu, ktoré sú číre a neoddeľujú sa. Kombináciou vlastností, ktorými sú neuveriteľný lesk, chemická odolnosť, vysoká klzkosť, vodoodpudivosť spolu so zvýšenou UV ochranou, sa vytvorí vrstva, ktorá zabráni priľnutiu vody a nečistôt na vaše vozidlo.

 

 

Hydrofóbne zloženie podporuje extrémnu tvorbu korálkovania, odpudzovanie vody a chemickú odolnosť pre dokonalú ochranu a rýchlejšie schnutie. Formulka jednoduchého nanášania ,,nasprejuj a zotri,, zaručí rýchlu a jednoduchú aplikáciu kdekoľvek potrebujete. Možné použiť na mokré aj suché povrchy auta.

 

 

Tento flexibilný vosk v spreji má silný účinok a poskytuje silný povlak z grafénového vosku s dlhotrvajúcou ochranou po stlačení spúšte. Bez ohľadu na to, ako tento produkt začleníte do svojej rutiny starostlivosti o auto, Hybrid Solutions Pro Flex Wax zredukuje vašu ďalšiu detailnú prácu na minimum, čím vám uľahčí dosiahnutie a udržanie lesku showroomu odrážajúceho mraky za pár sekúnd.