Turtle Wax Hybrid Solutions Streak free GLASS Cleaner Mist čistič skla 591ml

Kód: 688
Neohodnotené
Značka: Turtle Wax
€11 €9,17 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

V Turtle Wax spájame desaťročia skúseností s najnovšími technológiami starostlivosti o auto, aby sme vytvorili ľahko použiteľné produkty, ktoré prinášajú ohromujúce výsledky. Tento neuveriteľný čistič automobilových okien nie je výnimkou.

 

Čistič sklenených povrchov všetkých druhov bez zanechania šmúh. Špeciálna receptúra bez obsahu amoniaku ​​rýchlo odstráni mastnotu, prach, odtlačky prstov, šmuhy, vtáčí trus, cigaretový povlak a zanechá príjemnú sviežu vôňu. Bezpečný pre tónované sklá a obrazovky. Hybridné riešenie Hmlový čistič skla Inside & Out vyčistí a rozžiari vaše okná a technické obrazovky tak hladko a priehľadne, že ani nebudete vedieť, že tam je.

 

Tento ultraprémiový čistič skla obsahuje inovatívnu technológiu Flairosol, ktorá uvoľňuje produkt bez plynu alebo pohonných látok. Jedinečná spúšť Flairosol vám dáva väčšiu kontrolu nad sprejom, čo vám umožňuje aplikovať produkt v krátkych dávkach alebo v jednej súvislej hmle. Tento výkonný čistiaci účinok eliminuje prach, šmuhy, odtlačky prstov a dokonca aj vtáčí trus a striekance od hmyzu!