Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic Spray Coating 500 ml

Kód: 10352
Neohodnotené
Značka: Turtle Wax
€13 €10,83 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic Spray Coating 500ml - je dokonalá, trvalá keramická ochrana vášho vozidla. Tento výrobok, ktorý sa ľahko používa, sa rozstrekuje a utiera s minimálnym úsilím, pričom poskytuje vynikajúci, dlhodobý lesk a ochranu a zároveň poskytuje bezkonkurenčnú hydrofóbnosť, ktorá bude trvať minimálne 6 mesiacov. Dodáva exteriéru vášho vozidla nový vzhľad, pomáha vášmu vozidlu zostať dlhšie čistejšie so super hydrofóbnou ochrannou bariérou, ktorá pomáha predchádzať opätovnému ukladaniu prachu na vonkajšej strane povrchov. Vďaka riešeniam Turtle Wax Hybrid Ceramic Wax Coating nebola nikdy starostlivosť o auto jednoduchšia. Ľahká aplikácia aj na priamom slnku – dokonalé výsledky na laku, kove, plaste a skle a to za niekoľko minút. Syntetické voskové polyméry – zvýrazňujú hĺbku farby, lesk a jas. Super hydrofóbne a Sio2 polyméry – jedinečná zmes, ktorá dodáva EXTRÉMNU schopnosť odpudzovať vodu formou korálkového efektu a vytvára ochranu proti chemikáliám.

NÁVOD NA POUŽITIE: Auto umyte a vysušte. Prípravok DOBRE POTRASTE. Na dosiahnutie najlepšieho výsledku neaplikujte veľké množstvo tohto vysoko aktívneho prípravku. Aplikujte vždy 2 dávky spreja na každý panel karosérie. Prípravok rozotrite zloženou mikrovláknovou utierkou. Na odstránenie prebytkov použite inú mikrovláknovú utierku. Utierku podľa potreby prekladajte.

POZNÁMKA: Môžete použiť na kolesá, vonkajšie sklá a plasty. Nepoužívajte na plátené strechy. Flexibilný prípravok môže byť vrstvený alebo použitý ako krycia vrstva na existujúci coating. Pred umytím alebo aplikáciou ďalšieho coating nechajte vytvrdnúť. Na zachovanie lesku a ochrany používajte prípravky

HYBRIDNÝ RAD KERAMICKÝ 3 IN 1 DETAILER a HYBRIDNÝ RAD KERAMICKÝ AUTOŠAMPÓN S VOSKOM.

Obsah: 500ml

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVEDE:

Musím nechať výrobok pôsobiť 24 hod.? Áno, tento výrobok by ste mali nechať chvíľu pôsobiť a následne naniesť druhu vrstvu výrobku.

Odstráni výrobok už nanesený vosk na aute? Nie, výrobok neodstráni vosk z karosérie.

Môžem výrobok použiť na plast, vinyl, gumu? Áno.

Môžem výrobok použiť na hocijakú farbu laku? Áno.

Môžem výrobok použiť na metalickýlak? Áno.

Môžem výrobok použiť na sklo? Áno, je bezpečný na sklenené povrchy, ale neodporúčame nastriekať priamo na sklo, ale nanášať mikrovláknovou handričkou.

Môžem výrobok použiť na matný lak? Nie, neodporúčame na matný lak, môže prísť k poškodeniu matného efektu.

Môžem výrobok použiť na svetlomety? Áno

V akých teplotách môžem výrok použiť? Medzi 10 –30 °C.

Vymyje sa výrobok z povrchu po umytí v autoumývarke? Nie, výrobok vydrží na karosérii niekoľko mesiacov aj po umývaní auta.

Môžem výrobok naniesť na čerstvo nalakované auto? Skôr nie, odporúčame výrobok použiť až po 90 dňoch.

Obsahuje výrobok UV ochranu? Áno

Obsahuje výrobok silikóny? Áno.

Obsahuje výrobok Carnaubu? Áno.

Obsahuje výrobok ropné destiláty? Nie