Turtle Wax Hybrid Ceramic Wash & Wax 1,42 l

Kód: 10351
Neohodnotené
Značka: Turtle Wax
€8,80 €7,33 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.2023

Keramický autošampón s voskom

Detailné informácie

Podrobný popis

Turtle Wax Hybrid Ceramic Solutions Wash & Wax - 1,42 L- prémiové umývanie vozidla s vyváženým pH, ktoré je bezpečné pre všetky vonkajšie povrchy a povrchy ošetrené technológiou keramického nanášania. Toto umývanie poskytuje maximálnu hydrofóbnosť (odpudivosť vody) už po prvom použití. Super hydrofóbne a Sio2 polyméry je jedinečná zmes, ktorá ZVYŠUJE schopnosť odpudzovať vodu formou korálkového efektu a vytvára ochranu proti chemikáliám po celé mesiace. Syntetické voskové polyméry zvýrazňujú hĺbku farby, lesk a jas. Inovatívna formulácia s vysokou lubrikáciou pomôže odstrániť a zapuzdriť nečistoty z farby. Má osviežujúcu tropickú vôňu.

NÁVOD NA POUŽITIE: Na bežné čistenie pridajte do vedra 1 viečko auto šampónu s voskom na 1 liter vody. Vonkajšie povrchy auta opláchnite silným prúdom vody, aby ste odstránili nečistoty a ochladili povrch. Umyte auto od hora nadol, pomocou mikrovláknovej rukavice. Po dokončení nenechajte produkt zaschnúť. Umyte vždy po jednotlivých paneloch karosérie a opláchnite naraz jemným prúdom vody a pozorujte stekanie vody a korálkovanie. Opätovným umytím pridáte vrstvu lesku a ochrany. Nakoniec na opláchnutie a aktivovanie funkcie samo vysušenia použite veľké množstvo vody. Handričku vysušte podľa potreby.

POZNÁMKA: Pred nanesením voskov/coatingov, použite na predumytie auta 30 ml prípravku. Prípravok môžete aplikovať na prípravky

HYBRIDNÝ RAD –COATING V SPREJI, HYBRIDNÝ RAD – KERAMICKÉ LEŠTIDLO A VOSK alebo iné predtým aplikované vosky alebo nátery. Neodporúča sa na použitie v penovom rozprašovači.