TEC 2000 FUEL INJECTOR CLEANER 375 ml

Kód: 256
BENZIN
Neohodnotené
Značka: TEC2000
€16,50 €13,75 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2023

Čistič benzínového vstrekovacieho systému

Detailné informácie

Podrobný popis

TEC-2000 Fuel Injector Cleaner je multifunkčný čistič celého benzínového palivového systému, ktorý je vhodný aj pre premazávanie trysiek u vozidiel s LPG. TEC-2000 FIC odstraňuje sadze a uhoľnaté usadeniny z hornej časti valcov, odstraňuje vlhkosť a vodu, čistí sviečky a obsahuje vynikajúce mazacie komponenty, ktoré chránia pred opotrebovaním.

 

Management TEC-2000 Limited má obchodne významnú a dlhoročnú tradíciu v oblasti výzkumu a vývoja špičkových profesionálnych výrobkov v petrochemickom priemysle. V roku 1994 boli na trh uvedené nové výrobky pod vývojovou značkou TEC-2000, ktoré sa vyznačujú unikátnou svetovou technológiou. Tento nový podnik a výroba boli zámerne umiestnené do Anglicka, Nemecka a Holandska. Od tejto doby je táto technológia dostupná aj v Európe. Výrobky sú vyrábané v kvalifikovaných továrňach splňujúce predpísanú normu ISO 9002 a garantujú profesionálne použitie. Výrobky TEC-2000 patria k najlepším a najefektívnejším tohto druhu na svete.

 

 

Vlastnosti:

- Odstraňuje nečistoty a usadeniny v palivovom systéme v spaľovacom priestore, na ventiloch a na Lambda sonde.

- V palivovom systéme na seba viaže vodu a zaistí jej odstránenie v priebehu horenia palivovej zmesi, zabraňuje tak zamŕzaniu palivovej sústavy, zabezpečuje správnu funkciu karburátora a vstrekovacích jednotiek a tým kladne ovplyvňuje spotrebu paliva.

- Jeho aplikácia znižuje škodlivé emisie vo výfukových plynoch, odstraňuje koróziu a bráni jej vzniku.

- Obsahuje mazacie komponenty.

- Neobsahuje Chlór, PCB, Olovo a Cadmium.

 

 

Oblasť použitia: TEC-2000 FIC je vhodný pre všetky benzínové systémy.

 

 

Aplikácia:

1. Vyčistenie palivovej sústavy tzv. na priamo - "hadička" od nádrže sa zasunie do nádoby s prípravkom a motor necháme bežať na TEC-2000 FIC.

2. Naliať TEC-2000 FIC do nádrže, kde je minimálne množstvo paliva a naštartovať. Po 15 - 20 minútach motor vypnúť a doplniť palivo.

 

 

Opakovací cyklus: Čistenie robiť priebežne po 10000 km alebo pravideľne pridávať do nádrže pri každej predpísanej kontrole (výmene oleja).

 

 

Obsah: 375 ml

Produkty TEC2000  patria k najlepším a najefektívnejším prostriedkom tohto typu na svete