STP Diesel Injector Cleaner 200 ml

Kód: 910
DIESEL
Neohodnotené
Značka: STP
€5 €4,17 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

Super koncentrovaný čistič pre Dieselové motory špeciálne vyvinutý na odstránenie usadenín zo všetkých systémov vstrekovania paliva. Čistí upchaté vstrekovacie trysky, rýchlo rozpustí nečistoty, karbón a usadeniny vzniknuté pri spaľovaní.

Zaisťuje a optimalizuje výkon motora. Predchádza neočakávaným stratám výkonu a kolísaniu otáčok. Pravidelné používanie udržuje vstrekovacie trysky v dobrom stave a zaisťuje optimálny výkon motora.  

Vyčistí vstrekovače, palivový systém a obnoví výkon optimalizuje výkon motora a akceleráciu znižuje spotrebu paliva a emisie vhodný pre turbo preplňované motory vhodný aj pre motory s DPF/FAP filtrom odstraňuje karbónové usadeniny a vodu v palivovom systéme optimalizuje otáčky motora (kolísavé otáčky)  

Použitie:

  • Obsah balenia nalejte pri tankovaní do palivovej nádrže. Prípravok je možné použiť takzvane jednorázovo (rýchlo čistenie ) Natankovať jednú palivovú nádrž spolu s STP Injector Cleaner 200ml a vyjazdiť ju do rezervy.
  • Druhá možnosť je natankovať jednú palivovú nádrž spolu s STP Injector Cleaner 200ml a ďalej dopĺňať palivo podla potreby. Vtedy dochádza k takzvanému dlhodobému čisteniu.
  • V praxi a meraním bolo preukázané, že aj po najazdení cca 2000 km sa STP Injector Cleaner nachádzal v palive v dostatočnej koncentrácií pri ktorej si zachoval svoje čistiace vlastnosti.