Metabond 4T 250 ml

Kód: 73
BENZIN
Značka: METABOND
ZADARMOZADARMO
metabond 4t
€38,60 €32,17 bez DPH
Momentálne nedostupné

Metabond 4T - aditívum do oleja pre 4T motory, kosačky,motocykle

Detailné informácie

Podrobný popis

Metabond 4T je vývojom novej generácie. Je najmodernejším zušľachťovačom kovových povrchov pre štvortaktné motocykle, s významným účinkom, ktorý znižuje trenie a vylepšuje mazaciu schopnosť. Odporúča sa do nových aj do použitých štvortaktných benzínových motorov motocyklov (aj s mokrou spojkou) a do záhradníckych malotraktorov/kosačiek, ktoré pracujú vo vysokoteplotnom zaťažení. Miešať treba s olejom predpísanou kvalitou.

Prvotným účinkom METABOND je chemické zušľachťovanie kovových povrchov, vďaka ktorému výrobok poskytuje ideálne podmienky pre olejový film, tým pádom sa opotrebovanie v motore zníži, ako aj náklady na údržbu. Vplyvom dnes najmodernejším bezpopolovým zušľachťovačom kovu a špeciálnym zložkám zlepšujúce mazanie Metabond 4T zvyšuje počet najazdených kilometrov motocyklov a znižuje straty spôsobené trením o 60%.

Zušľachťovanie kovových povrchov vylepšuje aj problémy netesnosti, tým pádom výrazne znižuje emisie výfukových plynov, ako aj prípadnú spotrebu oleja.

Metabond 4T aj v prípade extrémnych záťaží zabezpečí ideálne podmienky pre mazací olej. Toto uľahčuje vnútorné fungovanie motora, ako aj pohyb súčiastok, čo je spojené so zvyšovaním výkonu motora alebo znižovaním spotreby pohonných hmôt.

Jeho použitím sa hladina hluku ihneď badateľne zníži. Pri pravidelnom používaní u nových zariadení sa garantuje trikrát dlhšia životnosť. Používanie Metabondu odstraňuje problémy pri studenom štarte a istý čas ochraňuje zariadenie pred problémami spôsobenými čiastočným nedostatkom oleja, ba aj v prípade straty celkového tlaku oleja.

Je miešateľný so všetkými syntetickými aj minerálnymi motorovými olejmi pre motocykle.

Oleje zariadení ošetrené Metabondom, kvôli ideálnejších okolností chodu motora zachovávajú svoje mazacie vlastnosti dlhšie, tým pádom sa predlžuje interval výmeny oleja, čo je priaznivé aj pre životné prostredie.

Oblasť použitia:

Výlučne do benzínových motorov nových a použitých štvortaktných motocyklov, záhradných malotraktorov/kosačiek, lebo obsahuje špecifické olejové zloženie pre motory motocyklov.

Použitie: 

Obsah flakónu pretrepeme a v 5%-nej miere pridávame k čerstvému motorovému oleju, potom necháme motor pár (4-5) minút bežať. Toto ošetrovanie opakujeme pri každej výmene oleja v 5 %-nej miere. Používanie Metabondu predpokladá použitie oleja s predpísanou kvalitou!

Trvanlivosť:

Bez otvorenia neobmedzená trvanlivosť, po otvorení spotrebovať do 2 rokov.

Pôvod: EU

Balenie: 250 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Do oleja
BENZIN: ANO

Mazacia technológia na najvyššej úrovni. Aditíva do oleja a paliva. Overená kvalita. Vyrobené v Nemecku.