K2 LAMP DOCTOR 60g - renovuje reflektory

Kód: 658
Neohodnotené
Značka: K2
€2,57 €2,14 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

K2 LAMP DOCTOR - na renováciu zájdených reflektorov.

 

Pasta na strojovú alebo ručnú renováciu reflektorov. Mimoriadne rýchlo a trvale odstráni ryhy, zmatnenie, zmenu zafarbenia a žltý povlak. Po jej použití budú reflektory vyzerať ako nové. Je vhodná na leštenie povrchov z plexiskla napr. motocyklové štíty, okná v prívesoch, na lodiach a lietadlách.

 

POUŽITIE: mechanické leštenie: 1. Odporúča sa prikryť hrany susedných povrchov ochrannou páskou. 2. Veľmi zničené reflektory pred leštením zdrsniť skleným papierom č. 2000-3000. 3. Vyčistiť a odmastiť povrch napr. produktom K2 KLINET alebo inou tekutinou na umývanie okien. 4. Naniesť pastu na leštiacu hubku napr. K2 DURAFLEX - tvrdosť hubky vybrať podľa stupňa zničenia povrchu. 5. Pastu naniesť pomocou nízkych obrátok cca 600 obr./min a následne zvyšovať až do cca 1200 obr./min. a leštiť až do získania vysokého lesku. 6. Povrch očistiť pomocou mikrovlákna.

 

Ručné leštenie: 1. Vyčisťiť a odmastiť povrch napr. produktom K2 KLINET alebo tekutinou na umývanie okien. 2. Pastu naniesť pomocou hubky alebo mikrovlákna a leštiť až do momentu získania lesku a hladkého povrchu. 3. Povrch očistiť pomocou mikrovlákna. 

 

UPOZORNENIE: Za účelom ochrany reflektorov pred opakovaným zažltnutím a zmatnením odporúčame použiť syntetický vosk K2 QUANTUM. Leštenie nie je vhodné vykonávať na priamom slnku. Vyhnúť sa prehriatiu lešteného povrchu.

Po renovácii reflektorov doporučujeme použiť produkt K2 LAMP PROTECT.